.

.

девет бул Женска Strappy Спортски Градник - Longline Crossback Поместена Медиум Поддршка Јога Градник Врвот

девет бул Женска Strappy Спортски Градник - Longline Crossback Поместена Медиум Поддршка Јога Градник Врвот

DEN 431.76

Износот
Залиха

89% Полиестер, 11% Spandex.Увезени.Повлекување На затворање.Рака Мие Само.Ние веќе ажурирање на големината на информации.Можете да проверите преку size-за приказ на слика на лево или се однесуваат Опис на Производот колона. 1 големина до се препорачува за голема штица.Ако Спортски градник дека имате нареди да не беше се вклопуваат за вас, ве молиме ни e-mail, се врати назад и ние ќе го препрати ќе Точната големина на градници за слободни.Ако веќе не ви треба, 100% целосна наплата загарантирана,ве молиме без грижи.Уникатен Дизајн : Крос-назад ремени нека ви пресврт со леснотија, Секси Крстот ремени дизајн нуди екстра назад поддршка.Мека Ткаенина, Еластичен, И Супер Дише.Wirefree и пренослив баласт ви дава поголема удобност.Модерниот стил, женска спортски градник јога градници е направен со еластичен, пот-wicking ткаенина за удобно поддршка за време на активности како одење, џогирање, фитнес, часови, тежината обука и јога.Машина за Миење или рака мие.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи