.

.

SIZHINAI Лепило Куки Ѕид Куки Комунални Само Лепило Ѕид Кука Носителот Проѕирна Леплива Куки за Виси на Ѕидот Закачалки Домашна Кујна Бања

SIZHINAI Лепило Куки Ѕид Куки Комунални Само Лепило Ѕид Кука Носителот Проѕирна Леплива Куки за Виси на Ѕидот Закачалки

DEN 0.00

Износот
Залиха

Материјал : ABS + нерѓосувачки челик, отпорност, не е лесно да се скрши, силни и издржливи.Сврзување кука : самолепливи, лесен за инсталација и употреба.Силна носивоста, без нокти, навртки или лента се потребни.Практична куки : широко се користи во купатило, кујна, спална соба, дневна соба, отворен декорација, вклучувајќи таванот куки, грб куки, копче куки, бања пешкир куки, слика куки.Пијано дизајн декоративни кука, парична казна изработка на работ, мазна површина, лесен за чистење.Забелешка : Тоа не е препорачливо за прав ѕидови, насликани на ѕидовите, груба или porous површини.Не треба да се вежба.Само откине заштитен слој на грб и ставете го во саканата позиција (мора да биде мазна површина, како што се керамика, метални површини, стакло итн.).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи