.

.

Двојно D се Справи, Кабел Машина се Справи со Прилозите, се Повлече Надолу Вежба Рачки на Дом Салата Додатоци

Двојно D се Справи, Кабел Машина се Справи со Прилозите, се Повлече Надолу Вежба Рачки на Дом Салата Додатоци

DEN 0.00

Износот
Залиха

ИЗГРАДБА : Двојно d се справи Направена од високо квалитетни цврст челик со гумена рака костец и заштитна хром финиш за да се спречи притисокот од корозија , ' рѓа и рачка од оксидација.УНИВЕРЗАЛЕН ДИЗАЈН : Двоен d справи со наменета за сите кабелски системи.Поддршка до 880 lbs (400 кг).МУЛТИ-ВЕЖБИ : Одлична за седиште ред вежби за развивање на грбот, рамената, лактите, triceps, и biceps.ДВОЕН D ДИЗАЈН : ви Овозможува да бидете двете раце истовремено и обезбедува балансиран сила да ги двете раце кога го закачите на било салата машина.ЗОШТО да ИЗБЕРЕТЕ НАС - Во DNC, ние целосно стоиме зад нашите производи.Ако не се 100% сакаме нашите Двојно d се справи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, и ние се трудиме да бидете сигурни дека сте задоволни повторно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи