.

.

ZIIYAN 3 Ролни Цвет Petal Налепници Маскирање Лента за Бележник, Куршум Весник, Планер, Уметности и Занаети DIY, 80 Ливчиња/Ролна

ZIIYAN 3 Ролни Цвет Petal Налепници Маскирање Лента за Бележник, Куршум Весник, Планер, Уметности и Занаети DIY, 80 Ливчиња/Ролна

DEN 0.00

Износот
Залиха

Цвеќе и ливчиња налепници направени од washi трудови, покриени со висок квалитет за печатење на реално-како цветни дизајни.Одлично да се создаде цвеќе изгледа како оние вистинските на вашиот бележник, куршум Весник, календар, декорирање фотографии рамки, ѕид уметност, тастатура, мобилен телефон, мебел, и завиткување подароци.Соодветна лепливоста прави совршен за да се држи на хартија, но не оставајќи било остатоци.Нема да го оштети вашиот бележник, мебел, подни или ѕид.Можете да ги користите една налепница за да означите до вашиот дневник специјални настани.Може да се создаде шарени и vivd срце облик, или креирајте некој цвет прстен кој изгледа како вистински онаа на вашите посебни писмо до еден се грижи за тебе.Можете да ги користите за да го направи цвет рамка за печатени фотографии.Димензии : Сакура petal налепници 80 КОМПЈУТЕРИ : 20x22mm, Розова petal налепници 80 КОМПЈУТЕРИ : 22x23mm, Виолетова petal налепници 80 КОМПЈУТЕРИ : 22x23mm.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи