.

.

ZSooner Покривот Рек Товар Вратоврска Надолу Ремени 10 FT буквален за мрежа за ПОДДРШКА на Одборот Кајак Кану

ZSooner Покривот Рек Товар Вратоврска Надолу Ремени 10 FT буквален за мрежа за ПОДДРШКА на Одборот Кајак Кану

DEN 0.00

Износот
Залиха

Материјал : Изработени од најлон материјал, издржлив да ја користите.Користење Прилики : Погоден за обезбедување canoes, чантата, ВЕЧЕРАМ е, багаж или било какви други предмети што ги чувате на покривот решетката на вашиот автомобил.Нула-слободно : Специјално дизајниран со екстра размавта на материјал, покривање на тока за да се спречи гребнатини од случуваат на вашиот одбор или со автомобил.Удобен : ви Овозможува да го носи вашиот буквален за мрежа на плажа на вашиот автомобил и може да собере повеќе одбори на различни големини.Брзо Ослободување Тока : Ќе се обезбеди со нашите лесен, брз заклучување и ослободување токи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи