.

.

На Hillman Група 45465 9-Инчен x 1-1/2-Инчен Рамен Филипс Дрво Завртка, Антички Бронза, 15-Пакет

На Hillman Група 45465 9-Инчен x 1-1/2-Инчен Рамен Филипс Дрво Завртка, Антички Бронза, 15-Пакет

DEN 287.76

Износот
Залиха

Дрвени Завртки Да Се Користи Кога Се Приклучи На Две Парчиња На Дрво.Пред Дупчење Се Препорачува.Дрвени Завртки, Исто Така, Коси По Навој Дел Оптимизирање На Завртки Држи Власта Во Дрво.Од Името На Брендот : На Hillman Група.Опис на производот На дрво завртки е една нишка формирање завртка со остар нишка на груб терен се користи за директно за прицврстување на две дрвени површини Дрвени завртки имаат мазна месо тело кој им овозможува на завртката да се повлече двете парчиња дрво заедно за тесни заеднички да се спречи дрво од извлекување или разделување.Од Производителот На дрво завртки е една нишка формирање завртка со остар нишка на груб терен.Тоа се користи за директно за прицврстување на две дрвени површини.Дрвени завртки имаат мазна месо тело кој им овозможува на завртката да се повлече двете парчиња дрво заедно за тесни заеднички да се спречи дрво од извлекување или разделување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи