.

.

Хауард FW0004 Feed-N-Восок Дрвени полски и клима уред, 4.7-Унца

Хауард FW0004 Feed-N-Восок Дрвени полски и клима уред, 4.7-Унца

DEN 0.00

Износот
Залиха

Полирање на сите дрвени површини за да се мека сјај со заштитен слој на Carnauba Восок и Восок.Се воведува климатизација масла кои се "хранат" на дрво и помага да се задржи од сушење и исчезнува.Го подобрува природна убавина и длабочина на жито во завршени и незавршени дрво.За употреба на антиквитети, јадење маси, кујната кабинети, дрвени врати и трим, итн.Помага да се спречи понатамошно сушење на дрво и влошување на завршница.Совршен следете-до Restor-A-Финиш да се одржи ново реставрирани дрво заврши.Опис на производот се Користи Feed-N-Восок за да се зачува дрво бои и да ги заврши од сушење и пукање.Feed-N-Восок помага да се воведе природни масла да се задржи на дрво од сушење, оставајќи зад заштитен слој на Бразилецот carnauba восок и восок.Feed-N-Восок може да се користи секој месец или така, или кога целната изгледа избледени или сува.Тој ја зголемува природната убавина и длабочина на зрно од сите шумата, заврши или недовршени, со користење на моќта на вистински портокал масло заедно со најдобрите восоци достапни.Feed-N-Восок беше развиен за да биде совршен следете-до Restor-A-Финиш кога ќе сакате да се задржи и зачува убавината на вашата врати заврши.Од Производителот Употреба Feed-N-Восок за да се зачува дрво бои и да ги заврши од сушење и пукање.За време на животот на дрвото, дрвото е природно се чуваат во навлажнета држава.Feed-N-Восок помага да се воведе природни масла да се задржи на дрво од сушење, оставајќи зад заштитен слој на Бразилецот carnauba восок и восок.Feed-N-Восок може да се користи секој месец или така, или кога целната изгледа избледени или сува.Тој ја зголемува природната убавина и длабочина на зрно од сите шумата, заврши или недовршени, со користење на моќта на вистински портокал масло заедно со најдобрите восоци достапни.Feed-N-Восок беше развиен за да биде совршен следете-до Restor-A-Финиш кога ќе сакате да се задржи и зачува убавината на вашата врати заврши.Feed-N-Восок е идеален за зголемување на длабочината на жито додека обезбедување на додадена заштита и сјајот на мебел, антиквитети, и кабинети.Feed-N-Восок помага да се воведе климатизација масла кои се хранат на дрво, обезбедувајќи заштитна обвивка од восок и carnauba восок.Feed-N-Восок може да се користи за заврши или недовршени дрво за да помогне да се зачуваат и да се задржи на дрво од сушење, бледнее, или дури и пукање.Feed-N-Восок треба да се користи секогаш кога дрво почнува да изгледа избледени или сува, обично секој месец или така.Нашите оригинални мешавина на восок, Бразилецот carnauba восок, минерални масла и портокал масло е совршен производ за подобрување на природната убавина и длабочина на жито во сите шумата, завршени и незавршени.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи