.

.

2 Пакет Дрво Леќата Beewax, Vamotto Пчели Восок Дрво Почиста Мебел полски и Дрво Леќата Пчели Восок Мебел полски Балсам за Дрвени Врати, Табели, Кат Столици, Кабинети (2)

2 Пакет Дрво Леќата Beewax, Vamotto Пчели Восок Дрво Почиста Мебел полски и Дрво Леќата Пчели Восок Мебел полски Балсам

DEN 0.00

Износот
Залиха

★ Квалитет Материјал : beewax е направен од мешавина на природен восок и минерални масла, на традиционалниот восок полски третира и ги штити повеќето дрвени површини. ★ Refresh Дрво Кат : восок чисти и полирање на дрво кат, како и, Simly се примени на подот и да се избрише за да се види години на dirts исчезне пред вашите очи. ★ Лесен за Употреба : се Работи за да се отстрани scuff знаци, маснотии, валкано, и нечистотија од насликани површини.Безбедно да се користи за сите видови на третирани дрво.Чисти и полирање на дрво подови, како и. ★ Широка Примена : Дрвени Врати, Дрвени Маси, Дрвени Столици, Дрво Кабинети,Дрвени Подови, Антички Мебел, Махагони Занаети, Резба, Цврсто Дрво Мебел, Европската Восок Мебел, итн. ★ Идеална Комбинација : 2 пакети дрво леќата beewax во комбинација со 2 пакети сунѓер, совршен дрвен мебел за нега на алатки.Дрво Леќата Пчели Восок Мебел Полски Клима Уред Дрво Мебел Кат Маси Кабинети За Нега На Полски Восок.Функција : .Ги отстранува години на восок и нечистотија израстоци да се врати на изглед на вашиот стар мебел, rejuvenates досадна мебел за сосема нов изглед.Сето ова намена мебел за нега на восок не само што може да се чисти вашиот дрвен мебел и дрво кабинети, но исто така полирање на нив да им даде на оние кои природен сјај!.Работи да се отстрани scuff знаци, маснотии, валкано, и нечистотија од насликани површини.Безбедно да се користи за сите видови на третирани дрво.Како и би можело да се исчисти и полски дрво подови!Едноставно целта,спреј и избрише за да се види години на израстоци исчезне пред вашите очи.Примена : .Дрвени Врати, Дрвени Маси, Дрвени Столици, Дрво Кабинети,Дрвени Подови, Антички Мебел, Махагони Занаети, Резба, Цврсто Дрво Мебел, Европската Восок Мебел, итн.Пакет Вклучуваат:. 2 x Дрво Леќата Beewax. 2 x Сунѓер. 1 x Vamotto бренд картичка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи