.

.

Anditoy 30 КОМПЈУТЕРИ Велигден Дрвени Виси Украси Недовршени Дрво Парчиња Јајца Велигденски Занаети за Деца DIY Велигден Декорации Партија Оркестарот Материјали

Anditoy 30 КОМПЈУТЕРИ Велигден Дрвени Виси Украси Недовршени Дрво Парчиња Јајца Велигденски Занаети за Деца DIY Велигден

DEN 919.20

Износот
Залиха

Она што Ќе Добиете за - ќе добиете 30 компјутери недовршени парчиња дрво, 30 компјутери јажиња, 12 компјутери боја пенкала.Велигденски Украси - 30 компјутери Велигден дрвени виси орнаменти се совршено за велигден партија украси, велигден партија услуги, велигден партија материјали, велигден декорации затворен, велигден оркестарот.Велигден Занаети - Како тоа е направено од дрво, и тоа е тенка, па можете да го користите боја пенкала за да се подготви се што сакате за тоа, да се создаде свој велигден занаети, а потоа ја обеси на некаде да оркестарот вашиот велигден партија. 12 Боја Пенкала - Постојат 12 компјутери боја пенкала, па 12 бои, доволно бои за да ги задоволи вашата имагинација, нека вашата работи за да биде уметност. 6 Стилови - Постојат 6 стилови на недовршени парчиња дрво, секој стил има 5 компјутери, 30 компјутери во вкупна.Стил : Велигден.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи