.

.

ТОТО CST744SL Дрејк Издолжена Сад, Коска

ТОТО CST744SL Дрејк Издолжена Сад, Коска

DEN 0.00

Износот
Залиха

Служи за луѓе на секоја возраст и можност, без дополнителни адаптација или специјализација.Поддржани од страна на прецизност инженерство и глобалното производство, голем дизајни адреса функционалноста и ефикасноста, како и убавина.Резервоарот со капак, прибор, хром позлатен патување лост, помалку седиште.6 Gpf) св џет испирање акција.На ТОТО Дрејк Два дела Издолжена 1.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи