.

.

Тешки Двојно Траверс Род - Центар Отворен 30-48 инчен - Бела

Тешки Двојно Траверс Род - Центар Отворен 30-48 инчен - Бела

DEN 0.00

Износот
Залиха

Драпериите се отвора во средината и купишта на секоја страна.Вклучува монтажа голема заграда и хардвер.Број на лизгачи за секој род : 30-48 инчен (10 лизгачи), 48-84 инчен (20 лизгачи), 66-120 инчи (30 лизгачи), 84-156 инчен (40 лизгачи).Проекција : 3 инчи.Материјал : Челик.Димензија : 36"Lx4"Wx4"H Тежина : 4.95 Lbs.Овој центар се отвори тешки бела двојно траверс род е дизајниран за употреба со малку pleat драпериите настануваат.Висок квалитет мазна траверс операција; супериорен слајд се вклопуваат помеѓу внатрешниот и надворешниот род.Се вклопува во еден прозорец само за два слоја : чиста и драпериите.Драпериите се отвора во средината и купишта на секоја страна.Вклучува монтажа голема заграда и хардвер.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи