.

.

Род Desyne BOT63-487D 5/8 Затемнување Двојно Завеса Род, 48-84 инчен, Какао

Род Desyne BOT63-487D 5/8 Затемнување Двојно Завеса Род, 48-84 инчен, Какао

DEN 914.88

Износот
Залиха

Вклучува една 5/8 инчи со дијаметар од високо квалитетен челик прилагодливи двоен скок, 2 крај монтажа голема заграда, 1 двојно центар за поддршка и монтажа на хардвер.Заврши околу род; дизајниран за блокираат светлината и затемнување на соба.Проекција : 6-1/8 инчи.Царинење : 3 инчи.Материјал : Челик.Големина : 48-84 инчен | Боја : Какао.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи