.

.

TCM Силикони Earbuds/S M L / 3 Пара (6 парчиња) Силикони Уво Гумени Влошки Замена Пупки за во Уво Слушалки. Го Намалува Шум И Го Подобрува Звукот. (SML, Сива/Зелена)

TCM Силикони Earbuds/S M L / 3 Пара (6 парчиња) Силикони Уво Гумени Влошки Замена Пупки за во Уво Слушалки. Го Намалува

DEN 0.00

Износот
Залиха

ПОДОБРУВАЊЕ на ЗВУКОТ ● Изберете најдобро одговара за вашето уво форма : на располагање во три различни големини.Откако сте го избрале вашиот големина, на earplug материјал и тоа е дизајн ќе го стори останатото.Единствена earplug форма заедно со силиконски материјал dampens надвор од бучава, па можете да уживате во вашата омилена музика со подобар квалитет на пониска (побезбеден) на јачината на звукот и се уште се слушне за сите на неверојатен звук детали. ● ПОДОБРУВА ЗВУКОТ.ОБЛЕЧЕН УДОБНОСТ ● Мек и лесен материјал дизајниран за максимална удобност.Исклучително мека и светлина чувство за уво.Ќе едвај и да приметуваат дека тоа се носи, но во исто време Eartip има добра потпора, кој гарантира дека вашиот слушалки се стабилни неколку часа подоцна. ● НОСИ УДОБНОСТ.Се ВКЛОПУВА во Увото Форма ● обликот и силиконски материјал на earplug обезбеди потребната поддршка за слушалки за да седат убедливо, па можете да уживате во вашата омилена музика.Контрола не се менува, без разлика дали сте работи (остварување) или само релаксирачки на троседот.Во исто време TCM силикони earbuds е мека и светлината која што едвај го забележи тоа. ● Се ВКЛОПУВА во Увото Форма.ИЗДРЖЛИВОСТ, ДОЛГ ЖИВОТ ● Благодарение на издржлив материјал Со еден пар на TCM СИЛИКОНИ ПУПКИ можете да уживате во музика за неколку месеци без прекин.Не-токсични, мазна, нечистотија-отвратителен материјал лесно да се чисти со вода. ● ИЗДРЖЛИВОСТ, ДОЛГ ЖИВОТ.КВАЛИТЕТ на ПРОИЗВОДОТ И УСЛУГАТА ● Нашиот производ е опремен со најдобрите карактеристики за да го подобрите вашето слушање музика процес.Иако ние разбираме дека не секој корисник искуство е иста.Ако вашите уши не се задоволни, ние ќе рефундирање на вашите пари. ● КВАЛИТЕТ И УСЛУГА.TCM Силикони earbuds / S / M / L / ПАКЕТ : 3 пара (6 парчиња) Замена на подлоги за во уво слушалки.Големина на : (Мал : 10.5 mm надворешен), (Медиум : 12mm надворешни), (Големи : 14mm надворешен) Боја : Сива / Зелена.Се вклопува внатрешни слушалки на големината со дијаметар од 4-7mm.TCM силикони earbuds : ● ПОДОБРУВАЊЕ на ЗВУК ● НОСИ УТЕХА ● ДОЛГ ЖИВОТ Eartip ● ПО ЦЕЛ УСЛУГА ● Овој висок квалитет на производот е исклучиво понудени и дистрибуиран од страна на СЛУЧАЈ ПАЗАР.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи