.

.

20pcs Нерѓосувачки Челик Обетки Мислења Рамна Подлога со Јамка и 20pcs Пеперутка Earring Грбот за Earring Одлуки,2 Бои

20pcs Нерѓосувачки Челик Обетки Мислења Рамна Подлога со Јамка и 20pcs Пеперутка Earring Грбот за Earring Одлуки,2 Бои

DEN 0.00

Износот
Залиха

Earring Наоди : Секој пакет вклучува 20pcs earring studs и 20pcs earring бекови во 2 бои.Голема количина може да ги исполни вашите барања.Квалитет на Материјалот : Материјал на earring иглички и грбот е од нерѓосувачки челик; Тие се цврсти, силни анти-оксидација, и лесен за користење што може да се чува долго време.Специјален Дизајн : Постои мала дупка на earring за бесење шарм или синџири да се направи dangle обетки.Можете да го дизајн обетки според вашите потреби.Earring Изработка : Обетки мислења со рамна подлога ви овозможува да DIY вашиот earring изнаоѓање со некои кристал и кристали flatback преку топла течен лепак.Широк Апликацијата : Тие се добра замена за вашиот изгубени earring назад и earring studs.Како и добри подароци за вашите пријатели кои сакаат накит DIY. 20pcs Нерѓосувачки Челик Обетки Мислења Рамна Подлога со Јамка и 20pcs Пеперутка Earring Грбот за Earring Одлуки,2 Бои Спецификација Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : Злато, Челик, Големина : како слика покаже Кол : 20pcs+20pcs Функција Противалергиски материјал е издржлив и лесен.Класичен пеперутка грбот се лесно да се заглавени во уво, и не е лесно да падне.Можете да направите вашиот сопствен обетки за да ја испратите до вашите пријатели и семејства.Пакет Содржина 10 * Златни Обетки Studs 10 * Челик Обетки Studs 10 * Златни Обетки Грбот 10 * Челик Обетки Грб.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи