.

.

50 Пара Рим ја предводат Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм V6FQ3

50 Пара Рим ја предводат Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм V6FQ3

DEN 0.00

Износот
Залиха

50 Пара Рим ја предводат Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм V6 FQ3. Големина : Уво Пад : 16mm x 21mm(5/8" x 53/64"),Earring Куки 19 x 19mm (0.75" x 0.75").Количина : 50 Парови.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Десет илјади накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 50 Пара Рим ја предводат Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм V6 FQ3.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи