.

.

Дан Duala Масло Парфем 12ml

Дан Duala Масло Парфем 12ml

DEN 480.00

Износот
Залиха

Моќен масло парфем наменета за привлекување на љубовта, бизнис, и др. *Користете повремено*.Можете да ги користите ова со додавање на оваа за вашето тело крем/лосион или поставување на мала количина во вашата дланка, а потоа велејќи ваша желба/желба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи