.

.

ПРЕДИЗВИКУВАЧ 72 1200D одѕивот на гласачите Водоотпорен Коњ Зима Ќебе Тешка Стомак Бенд 550B

ПРЕДИЗВИКУВАЧ 72 1200D одѕивот на гласачите Водоотпорен Коњ Зима Ќебе Тешка Стомак Бенд 550B

DEN 0.00

Износот
Залиха

72 инчи.Црна/Теал. 1200 Rip Запре одѕив на гласачите, Водоотпорен и ДИШЕ Denier крпа. 400gms на Polyfill Изолација.Рамо Gusset Се Вклопуваат Во Право.Руно на withers, Двојно пред токи, Опашка Размавта.Нема центар споеви. 1200 Rip Запре одѕив на гласачите, Водоотпорен и ДИШЕ Denier крпа. 400gms на Polyfill Изолација.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи