.

.

ПРЕДИЗВИКУВАЧ 68 1200D Коњ одѕивот на гласачите Водоотпорен Тешка Тежина Зима Ќебе 597B

ПРЕДИЗВИКУВАЧ 68 1200D Коњ одѕивот на гласачите Водоотпорен Тешка Тежина Зима Ќебе 597B

DEN 0.00

Износот
Залиха

Руно. 68 инчи.Портокал Plaid.Предизвикувач 1200 denier одѕивот на гласачите тешки-тежина зима ќебе е изградена со rip-стоп водоотпорен, windproof, и дише поли надворешната школка со 210 обвивка. 400 грама на поли пополнете го чува твојот коњ топли и суви во текот на зимата.Ќебе карактеристики прилагодливи двојно тока фронт со предвремени затворање, крстот surcingles, вратот се прилагоди, и еластична нога ремени за безбедна и сит се вклопуваат.Опашката размавта за дополнителна заштита.Рамо gussets нуди слобода на движење.Руно венеат заштита.Nickle позлатен хардвер.Предизвикувач 1200 denier одѕивот на гласачите тешки-тежина зима ќебе е изградена со rip-стоп водоотпорен, windproof, и дише поли надворешната школка со 210 обвивка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи