.

.

Род Desyne Пунџа 1 Таванот Завеса Прачка/Соба Divider, 160-240 инчен, Сатен Никел

Род Desyne Пунџа 1 Таванот Завеса Прачка/Соба Divider, 160-240 инчен, Сатен Никел

DEN 921.60

Износот
Залиха

Поништуваат.Род Desyne е задоволство да се воведе нашиот дизајнер-во потрага завеса прачка/ соба divider.Оваа елегантна завеса прачка ќе додадете alluring стил и префинет допир да вашиот прозорец третман и дома декор.Содржат една 1" дијаметар прилагодливи пол, декоративни finials, 5 таванот загради и монтажа hardwares.Finial Мерење : 3/4" W X 1-1/2" H x 1-1/4" D. Заградата проекција : 4.5 инчен; Царинење : 3 инчи.Материјал : Челични шипки/ Смола finial.Големина : 160-240 инчен | Боја : Сатен Никел.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи