.

.

Екран Замена за iPad Про 12.9 3-та Генерација Екран на Допир Панел Digitizer Стакло Поправка Колекции Компатибилен со iPad Про 12.9 A1876 A2014 A1895 A1983 со Калено Стакло и Бесплатни Ала?

Екран Замена за iPad Про 12.9 3-та Генерација Екран на Допир Панел Digitizer Стакло Поправка Колекции Компатибилен со iPad

DEN 0.00

Износот
Залиха

Пред вас се потврдува екран може да работи совршено,ве молиме не користете лепило за да се инсталира на нашите екранот на вашиот опрема,ако екранот се залепи со лепак,ние не можеме да прифатиме да се врати илипрашајте за плаќање враќање. 【3】Пакување Листа : 1* Екран на Допир За i Pad Про 12.Овој објект е компатибилен со i Pad Про 12.9 3-та Генерација,1* Калено Стакло, 1* Отворање Алатки Колекции, 1* 3 M селотејп.Ве молиме да го однесе на поправка продавница за помош,за да заштедите време и пари.Пред купување,постојат некои совети што треба да знаете, многу важно!1.9 (3-та Генерација) A1876 A2014 A1895 A1983 само.Сите Производи биле тестирани и пред превозот.Ако имате било каков проблем во врска со вашата нарачка,ве молиме не двоумете се да контактирате со нашата служба за корисници тим,ние ќе љубезно се обезбеди помош во рок од 24 часа. 【4】Ние обезбеди 6 месеци гаранција.29 Инчен,само еден допир на екранот замена, LCD дисплеј не е вклучена.Пред завршувањето на инсталацијата,ве молиме да го отстраните батеријата од вашиот опрема,се додека не се поврзете на нови екран добро,а потоа повторно да започне вашиот опрема потоа тестирање на нови екран.9 (3-та Генерација) A1876 A2014 A1895 A1983-Size : 12. 【2】Екран на Допир за Замена За i Pad Про 12.Ние обезбедуваме 6 месеци гаранција,додека на екранот без никакви вештачки или телесно оштетување,ние може да разменуваат нов кога тоа не можат да работат нормално,можете да се чувствуваат слободни да го нарачате.Но екрани се направени од стакло,ве молиме да бидат многу внимателни кога ќе ја отворите пратката или да го инсталира екран,спречите оштетување.За квалитетот проблем,колку што нашиот екран без никакви вештачки или телесно оштетување,ние може да разменуваат нов кога тоа не може да работи нормално.Сите наши производи ќе бидат тестирани и со КК пред превозот,со цел да работи совршено на вашата опрема. -Број на модел : Екран Замена За i Pad Про 12. 【5】Ако има било каков проблем во врска со вашата нарачка,контактирајте со нашата служба за корисници тим,ние ќе љубезно се обезбеди помош во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи