.

.

Галакси A70 LCD Екран Замена за OLED Samsung Галакси A70 2019 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието за Samsung A705 A705F СМ-A705F A705DS (со Црна Рамка).+Алатки

Галакси A70 LCD Екран Замена за OLED Samsung Галакси A70 2019 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието за Samsung A705

DEN 0.00

Износот
Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Компатибилен Со - За Samsung Галакси A70 2019 A705 СМ-A705 F A705 W A705 MN Нов и Висок квалитет на екранот замена за поправка на вашиот скршен LCD ,ве Молиме бидете сигурни да проверите со вашиот модел пред цел.Погрешен модел не може да се вклопи во вашиот уред.Добра Контрола на Квалитетот - Сите производи се тестирани и се во добра состојба пред брод.ако имате било какви квалитет проблем ,можете да контактирате со нас.Обезбедување на квалитетот - Што обезбеди 3 Месеци обезбедување на Квалитет на Слободна Размена на не-човечки штети.Инсталирање на предлог - Не вклучува инсталација вежби,ве Молиме да се види професионална видео.Забелешка-ве Молиме кора исклучување на филмот на екранот,таму е филм на тоа може да се отстрани филмот.Галакси A70 LCD екран Замена за OLED Samsung Галакси A70 2019 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието за Samsung A705 A705 F СМ-A705 F A705 DS (со Црна Рамка).+Алатки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи