.

.

Еластична Бенд со 2 Бои и 3Size Тешки Водат String Шиење Еластична Гајтанот Алатка Додаток за Шиење Занаети или DIY Облека Манжетни(15mm-Вајт)

Еластична Бенд со 2 Бои и 3Size Тешки Водат String Шиење Еластична Гајтанот Алатка Додаток за Шиење Занаети или DIY Облека

DEN 0.00

Износот
Залиха

Еластична бенд е одличен додаток за шиење направени од полиестер лемење материјал, кој има силни еластичност, може да се мијат и се трајни.По повеќе инспекции пред да замине на фабрика, на двоен стандард на машинско и рачно инспекција може да се обезбеди квалитетот на еластична бенд и може да се користат со доверба.На гумени бендот може да се намали на било соодветна должина, како и одлична еластичност може да се примени на многу занает проекти, како што се шиење, плетење или бизнис картички.Произведени според строги стандарди за квалитет, и дизајнот на плетени еластична бендови се подобрени за да се подобри трајност на производот.Сите производи се сосема нови, ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се консултираат, ние ќе ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи