.

.

Castelli Велосипедизам Squadra Рашири Вест за Патот и Чакал Велосипедизам јас Велосипедизам

Castelli Велосипедизам Squadra Рашири Вест за Патот и Чакал Велосипедизам јас Велосипедизам

DEN 0.00

Износот
Залиха

100% Најлон.Се повлече На затворање.ИДЕАЛЕН ЗА : Патот велосипедизам или дневни commutes во ладно време.На Squadra Рашири Вест нуди водат ламперија, премиер вентилација, и затвори-за-тело одговара за максимално во текот на целиот ден удобност.ТКАЕНИНИ : Обложени ripstop најлон ткаенина на предната и задната да се задржи на ветрот во заливот.ОДГОВАРА : Изграден да се вклопуваат затвори-за-тело, со тесно поврзана водат панели на страни за да овозможат совршено се вклопуваат и вентилација.КАРАКТЕРИСТИКИ : Висока јака држи надвор предлог.РЕФЛЕКСИВНОСТА : Рефлексивни детали во текот на за да бидете видливи во ниско-светлина, видливост.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи