.

.

Амазон Essentials Мажите Средината на Тежина Puffer Вест

Амазон Essentials Мажите Средината на Тежина Puffer Вест

DEN 543.12

Износот
Залиха

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Пространа преку градите и половината.Вода-отпорни, отпорни ткаенини со пополнување на топлина.Целосна должина zippered затворање на предната страна.Тафт-наредени.Еден бренд.Најважен е фокусирана на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на мажите мора да haves вклучува поло маици, chino панталони, класика-одговара шорцеви, повик копче-падови, и членови на екипажот деколте tees.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи