.

.

Амазон Essentials Мажите Средината на Тежина Puffer Вест

Амазон Essentials Мажите Средината на Тежина Puffer Вест

DEN 543.12

Износот
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Пространа преку градите и половината.Вода-отпорни, отпорни ткаенини со пополнување на топлина.Целосна должина zippered затворање на предната страна.Тафт-наредени.Еден бренд.Најважен е фокусирана на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на мажите мора да haves вклучува поло маици, chino панталони, класика-одговара шорцеви, повик копче-падови, и членови на екипажот деколте tees.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи