.

.

bizofft Electrode Машина Завртки, 3 Поставува Лесно се Инсталира Инструмент Хардвер за Инструмент

bizofft Electrode Машина Завртки, 3 Поставува Лесно се Инсталира Инструмент Хардвер за Инструмент

DEN 0.00

Износот
Залиха

Одличен Материјал : Electrode машина хардвер направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој е издржлив и практични.Парична казна Изработка : инструмент хардвер има исклучителна изработка, шраф не е лесно да се лизга.Пакетот Вклучува : вкупно 3 групи на машина hardwares, која може да се користи за долго време.Лесно се Инсталира : Electrode машина завртки сет е лесно да се инсталира, едноставен за користење, погоден за повеќето electrode инструменти.Замена : ви Овозможи може лесно да ја замените стари или скршени хексадецимален завртки, кој може да биде инсталиран директно и лесно.Функција : 1. Одличен Материјал : Electrode машина хардвер направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој е издржлив и практични.2. Лесно се Инсталира : Electrode машина завртки сет е лесно да се инсталира, едноставен за користење, погоден за повеќето electrode инструменти.3. Парична казна Изработка : инструмент хардвер има исклучителна изработка, шраф не е лесно да се лизга.4. Пакетот Вклучува : вкупно 3 групи на машина hardwares, која може да се користи за долго време.5. Замена : ви Овозможи може лесно да ја замените стари или скршени хексадецимален завртки, кој може да биде инсталиран директно и лесно.Спецификација : Предмет Тип : Electrode Машина Завртка Set Material : Нерѓосувачки Steel Applicable Машина : instrument Applicable Сценарија : Фитнес опрема, здравствени масажа, Музички Инструменти, спортска, екстремни предизвици.Поле на Примена : Погоден за помошен третман на коленото остеоартритис на грлото на spondylosis, lumbar disc herniation, lumbar мускулите вирус, ишијас, periarthritis на рамо, меките ткива контузија и така натаму.Пакет Листата : 3 x Хексадецимален Screws3 x Додатоци .

Декларираните карактеристики

Item Type:
Electrode Machine Screw Set
Material:
Stainless Steel
Applicable Machine:
instrument
Applicable Scenarios:
Fitness equipment, health massage, Musical Instruments, sports, extreme challenges.
Scope of Application:
Suitable for auxiliary treatment of knee osteoarthritis, cervical spondylosis, lumbar disc herniation, lumbar muscle strain, sciatica, periarthritis of shoulder, soft tissue contusion and so on.
Package List:
3 x Hex Screws3 x Accessories  :

Поврзани производи