.

.

Балтички Килибар Ѓердан - Возрасни Суровини Килибар Мушка Ѓердан - Виножито Шема Неполиран Килибар Монистра - Повеќе Должини

Балтички Килибар Ѓердан - Возрасни Суровини Килибар Мушка Ѓердан - Виножито Шема Неполиран Килибар Монистра - Повеќе Должини

DEN 0.00

Износот
Залиха

Завртка затворање.ДОЛЖИНА : можно е да се избере на оваа ѓердан во 17.7 инчи (45 cm) или 19.7 инчи (50 цм);.УДОБЕН : обликот на Килибар Монистра во оваа Возрасни Ѓердан е речиси круг, па овој додаток е многу удобен за носење;.УВЕРЕНИЕ КИЛИБАР : Сите Килибар Монистра во овој ѓердан се 100% Природен Балтички Килибар;.СОВРШЕН ПОДАРОК : Овој ѓердан се спакувани заедно со торбичка, па тоа може да биде одличен подарок за секоја прилика;.СУРОВИНИ КИЛИБАР : Овој ѓердан е направен од Суровини Килибар и монистра.Вистински Балтички Килибар Ѓердан направени од Суровини Неполиран Балтички Килибар и Монистра.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи