.

.

YIUS 10Pcs Око Завртки 304 од не ' Рѓосувачки Челик M6x60 Завртки Куки за Затегнување Поврзување

YIUS 10Pcs Око Завртки 304 од не ' Рѓосувачки Челик M6x60 Завртки Куки за Затегнување Поврзување

DEN 217.92

Износот
Залиха

【Материјал】Направен од високо‑квалитет на 304 нерѓосувачки челик, овие кревање око завртки се мазни во површина без брус. 【Потрајни】производот поседува силна, стабилна и оксидација отпор, ниска температура сила и механички својства, издржливи со долг животен век. 【Цврстина】Длабоко, уредни и чисти теми, па дури и на сила ги прават овие око завртки не е лесно да се лизга,се користи повеќе на леснотија. 【Стабилност】Овие око завртки имаат добар контакт перформанси, обезбедувајќи стабилна работа. 【Широка Примена】Широко се користи во вентили, машини, автомобили, нафтено поле опрема, и други индустрии.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи