.

.

Ли Жените Плус Големина Flex Движење Редовно Одговара Директно Нога Жан

Ли Жените Плус Големина Flex Движење Редовно Одговара Директно Нога Жан

DEN 0.00

Износот
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 87% Памук, 11% Полиестер, 2% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Средината на пораст, директно нога.Олабави во седиштето и бедрото.Кој еластична корселе технологија.Подемот : 12 инчи, нога отворање : 16.5 инчи, inseam : мал : 29 инчи, медиум : 31, долго : 33 инчи.Производ Мерења беа направени со користење на големината 20 W медиум.Ве молиме имајте на ум дека Мерењето може да варираат во зависност од големината.ткаат тип : Ткиво.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи