.

.

СУМ Конзервативна Група Нијагарините Конзервација N2150 Луксузни Спа Сите Метални 1.5 GPM Хром Висока Ефикасност Фиксен Туш Главата

СУМ Конзервативна Група Нијагарините Конзервација N2150 Луксузни Спа Сите Метални 1.5 GPM Хром Висока Ефикасност Фиксен

DEN 479.76

Износот
Залиха

1. 5 ЛИТРИ во МИНУТА - Оваа вода-спасување туш главата има проток од 1. 5 литри вода во минута.Овој притисок овозможува голема туш додека сеуште чување вода.ИДЕАЛНИ ЗА КОМЕРЦИЈАЛНИ ВРНЕЖИ - На Нијагарините Конзервација showerhead работи одлична за различни комерцијални или јавни туш апликации.Во согласност ПРОТОК - за Разлика од другите тушеви, на Нијагарините е Конзервација е патентиран проток compensator дава мазна протокот без оглед на достапна вода под притисок.Ова обезбедува во согласност туш дури и кога водата притисок е неконзистентен.ЕЛЕГАНТНИ ХРОМ ФИНИШ - низок проток туш главата има елегантни, хром финиш.Тоа е издржлив, сите-метално тело и хром топката заеднички го прават овој showerhead совршен за голем број на тушеви.WATERSENSE ЗАВЕРЕНА - Луксузни Спа не-рачен туш главата произведува луксузен туш со уште, колеблив спреј, која бара помалку вода употреба.Оваа туш sprayer ги исполнува или го надминува ANSI спецификации.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи