.

.

Led Треперење Flameless Votive Чај Светла Свеќи Со Далечински Управувач Батерија Управувана Сет Од 12 / Електрични Отворено Tealights Тајмер Свеќа За Божиќ,Божиќ Украси (Батерии ?

Led Треперење Flameless Votive Чај Светла Свеќи Со Далечински Управувач Батерија Управувана Сет Од 12 / Електрични Отворено

DEN 0.00

Износот
Залиха

【12 долготрајна БАТЕРИЈА ВКЛУЧЕНИ】 далечинскиот управувач батеријата свеќи со тајмер со висок капацитет CR2450 батеријата и ниска енергија LED лампи.Треперење led сијалица сјае за 200+ часа. 【LED СВЕЌИ LIGTHS СО ТАЈМЕР】 лесно Можете да го вклучите / ИСКЛУЧИТЕ, поставете 4 часа / 8-часовен тајмер, префрлување помеѓу свеќа режим и светлосен режим, одберете dimmer или посветла светлина. 【ЗАТВОРЕН & ОТВОРЕНО БЕЗБЕДНО】 На Електрична Чај Светлина Свеќа се идеални за Божиќ, Црква, ресторани, вечерата на маса, хотели и ресторани, барови, романтични свадби, родендени, годишнини оркестарот, спомен услуги.Батеријата чај светлина свеќи со тајмер се безбедно да се користи во отворено фенер или мејсон тегла. 【ИЗГЛЕДА КАКО И ТРЕПЕРЕЊЕ КАКО ВИСТИНСКИ СВЕЌИ】 пластични чај свеќа светилки направени од високо квалитетни материјали со врвен треперење електронски IC и светли Led диоди.Тоа може да се користи како расположение светла ноќ светла со votive носители или други носители како стаклени чаши. 【ГАРАНТИРА на животниот ВЕК на БАТЕРИЈАТА】Ако led tealights треперење со тајмер не трае повеќе од 200 часа, ние ќе ви пошта нов еден бесплатно!Ако не сте користење на вештачки свеќи со тајмер за долго време, ве молиме да се префрлите на батеријата управувана свеќи исклучување на дното за да ја зачувате батеријата.Овие еколошки flameless votive свеќи се идеален за дома, хотел, ресторан, бар, одмор, забава , свадба декорација.Можете да декорирате со свеќи и да се создаде романтичен амбиент едноставно кликнете на далечинскиот управувач.Тие се исто така одличен подарок.Можете да си замислите дека кога таа/тој светла свеќа, топла свеќа светилки претставува вашата искрена срце.Напомена : свеќа пламените јазици НЕ се moveable.Пакет се Вклучени - 12 x LED Свеќи (Големина : D : D 1.5" x H 1.5")- 12 x CR2450 3 V Копчето Батеријата (Последната за 200+ Часа) - 1 x Далечински Контрола - 1 x Прирачник за Корисникот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи