.

.

Flex-Брус Цилиндар Топка-Брус 77-83mm за Хонда CRF250R 2004-2018

Flex-Брус Цилиндар Топка-Брус 77-83mm за Хонда CRF250R 2004-2018

DEN 1158.48

Износот
Залиха

Брзо и ефикасно deglazing и заврши усовршувајќи, обезбедување на конзистентен крст-изведат шема за масло за задржување и клипот прстен за седење.Топката брус стил карактеристики 320 ронки globules на силиконски карбид што го прави совршен за челик ракави и Nikasil обложени цилиндри.Неколку големини на располагање за оптимално цилиндар понесе fitment.Лесен за употреба цилиндар брус кои може да се закачи за еден стандард рака вежба или вежба притиснете.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи