.

.

[HANATORA] iPhone 12/12 Про, Флип-случај, се Намали Теле Кожа, Картичка, Нема Магнети, PH-12Pro-Жолта

[HANATORA] iPhone 12/12 Про, Флип-случај, се Намали Теле Кожа, Картичка, Нема Магнети, PH-12Pro-Жолта

DEN 1800.00

Износот
Залиха

Материјал кој се користи е германски намали теле кожа, која е убава и речиси и да нема исчезнува или бледнее, и се карактеризира со inconspicuous гребнатини.Тоа е висока класа вистинска кожа проценети од страна на бренд од целиот свет.Едноставен дизајн со само она што ви треба.Тоа е лесен за употреба, бидејќи ние сме особено за деталите.Хибрид на висок квалитет на термопластични TPU случај и пластика, ABS е избран за одредување на телото.Ние се истакне, не само на висок степен на заштита, кои цврсто ги покрива четирите агли на терминал, но исто така и леснотијата на прикачување и detaching терминал.Скапоцен камен кој е рачно изработени од страна на квалификувани занаетчии и внимателно да се заврши целиот процес.Тоа е силна и убава објект кој се стреми висок квалитет наместо ефикасност.Модерни елементи, кои може да се користи во секоја прилика, без оглед на бизнис, повик, или полот.Пакетот е кутија спецификација дека е идеален за подароци.На Edel е вистинска кожа pocketbook случај направени од страна на HANATORA Јапонија, компанија која има произведено многу паметен телефон случаи.На Edel случај е направен од вистинска кожа, со висок степен на изработка и внимание на детали.На Edel е совршен подарок за секоја прилика, без разлика дали се формални или неформални.Овој производ е направен од сите природна кожа.Овој производ е направен од сите природни кожа и брчки, гребнатини, и нерамна бои.Ние не бродот предмети кои не поминале нашиот инспекција, па ве молиме да не грижете се.Бројот на картичката џебови се разликува во зависност од моделот.Бојата може да се разликува малку од реалните на производ во зависност од мониторот средина гледате.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи