.

.

FUTURECASE Z 3 Пати Случај со Пен Носителот, Галакси Z 3 Пати Случај со S Pen Носителот, Samsung z 3 Пати 5G Случај, S Пен Носителот Паричникот Картичка Кожа Случај за Галакси Z Fold3 ZFold

FUTURECASE Z 3 Пати Случај со Пен Носителот, Галакси Z 3 Пати Случај со S Pen Носителот, Samsung z 3 Пати 5G Случај, S

DEN 0.00

Износот
Залиха

Samsung z 3 пати случај со s pen држачот.Ова ново објавени телефон случај е само компатибилни со Samsung Galaxy z пати 3, кои ќе имаат прецизни cutouts за сите копчиња и пристаништа.Едноставен дизајн и елегантен случај функција префинет дизајн за максимална трајни перформанси.Високо-Квалитетни Материјали : На Случај е направен од високо-квалитет на кожа, Анти-нула Анти-отпечаток..дизајнот на случај е синоним за едноставност, елеганција и великодушност, и има меки, удобни и кожа-friendly совршен допир.Совршен Дизајн : Прецизни cutouts направи целосен пристап до сите порти камери и копчиња.Одговара за Samsung z 3 пати нема да паднат лесно.Нема потреба да ги тргнеме на случај додека се полни.Shockproof : Кожа галакси z 3 пати случај withstands пад, се судрат и шок со амортизирање обезбедува вашиот телефон за да се добие целосна заштита, Тенок дизајн обезбедува Совршено се вклопуваат на Галакси Z 3 Пати, и подобро чувство.CUSTOMER SERVICE : Ако имате дополнителни прашања не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе го поправи вашиот проблем во рок од 12 часа.FUTURECASE ви Благодариме за изборот на нашите производи.Спецификација : име на Производ : Samsung Z 3 Пати Случај, Галакси Z 3 Пати Случај, Z 3 Пати Случај.100% Сосема Нов и со Висок Квалитет.Дизајн : 6 Боја available Compatible Modle : Samsung Galaxy Z 3 Пати .Количина : 1.Компатибилен со Samsung Galaxy Z 3 Пати 5 G.Пакет се Вклучени : 1 x Случај.не се вклучуваат S-Pen Note : Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга на клиентите.Ако имате било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите е-маил.ние обично одговориме во рок од 12 часа.Имајте пријатен ден!Со почит,FUTURECASEWe секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга на клиентите.Ако имате било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите е-маил.ние обично одговориме во рок од 12 часа.Имајте пријатен ден!Со почит,FUTURECASE.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи