.

.

Врамени Патрик Mahomes Канзас Сити Шефови 16 x 20 на Фото хартија Креиран и Потпишан од страна на Уметникот Брајан Konnick - Limited Edition #1 на 25 - Autographed МАК Фотографии

Врамени Патрик Mahomes Канзас Сити Шефови 16 x 20 на Фото хартија Креиран и Потпишан од страна на Уметникот Брајан Konnick

DEN 2248.80

Износот
Залиха

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed МАК Фотографии.Патрик Mahomes Канзас Сити Шефови 16" x 20" на Фото хартија Креиран и Потпишан од страна на Уметникот Брајан Konnick - Limited Edition #1 на 25, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Патрик Mahomes сувенири.Канзас Сити Шефови сувенири.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи