.

.

Lumax LX-1613 година Црна 1-1/2 Четвртиот Мулти-Цел Комбинација Инка со Flex Spout. Идеален за Auto, Морски, Фарма, Флота користи. Совршен за Секоја Промена на Масло, серво Волан.

Lumax LX-1613 година Црна 1-1/2 Четвртиот Мулти-Цел Комбинација Инка со Flex Spout. Идеален за Auto, Морски, Фарма, Флота

DEN 0.00

Износот
Залиха

Три-парче инка со flex spout и не-капе капа.Издржливи, масло отпорни пластична конструкција.Доаѓа со долги и кратки spouts за лесна и фрлаат. 15 четвртиот капацитет. 18 инчи должина, 6 инчи дијаметар со 3/4 инчи совет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи