.

.

Автомобил Мотор Гориво Филтер За Дотур На Бензински Мотор Масло Додаток На Мулти-Функција Преносни Пластична Инка

Автомобил Мотор Гориво Филтер За Дотур На Бензински Мотор Масло Додаток На Мулти-Функција Преносни Пластична Инка

DEN 0.00

Износот
Залиха

Овој мотор масло инка е погодна за користење во повеќе наврати,како што се додавање на моторното масло,бензин и други гориво.На дотур на е дизајниран со филтер во внатрешноста која може да се големи честички внесете моторот.Тој има мала рачка за на рамо,е погодно за вас да се одржи на инка и практично да висат на ѕидот кука.Тоа е направен од издржлива пластика,долготрајна и стабилна,е анти-носат и анти-кршење.Тоа карактеристики монтажни дизајн,можете да монтажни на инка и цевка,посебно чиста нив.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи