.

.

2 Пакети 6FT Божиќ Гарланд Украси, Батерија Напојува Prelit Сомот Свила Poinsettia Garlands со Црвени Бобинки и Свети Остава за Оградата, Бар, Табела Централен, Mantles, Камини, и Пове

2 Пакети 6FT Божиќ Гарланд Украси, Батерија Напојува Prelit Сомот Свила Poinsettia Garlands со Црвени Бобинки и Свети Остава

DEN 0.00

Износот
Залиха

СУПЕР ВРЕДНОСТ ПАКЕТ.Нашиот Празник Оркестарот вклучува 2 Пакети од 6 метри Пред Осветлена Сомот Свила Poinsettia Гарланд со Црвени Бобинки и Свети Лисја.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.Ајде да додадете малку боја на вашиот Божиќ мантија или скалите.Овие може да биде обвиткан низ нешто : на оградата, бар, табела централен, pews, столици, mantles, камини, и многу повеќе.БЕСКРАЈНА ЗАБАВА.Оваа гарланд може да се користи двете затворен и отворен прикажува.Трансформирање на вашиот дом во Божиќ тематските област, ако сакате вашиот камин или мантија да биде украсена.Ова му дава на тој класичен Божиќ изгледа дека многу од нас знае и љубов.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ.Детето Безбедно : Не-Токсични.Не сретне стандарди.Безбедност тест одобрени.ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ.Обезбедување на 100% задоволство искуство е нашиот главен приоритет на нашите клиенти.Се чувствуваат слободни да ни порака преку "контактирајте со продавачот" ако производите не ги исполни вашите очекувања.Прославата ќе започне на JOYIN!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи