.

.

ЕКО Мажите S-Три Боа Gore-tex Водоотпорен Хибрид Golf Shoe

ЕКО Мажите S-Три Боа Gore-tex Водоотпорен Хибрид Golf Shoe

DEN 0.00

Износот
Залиха

Произведено во САД или Увезуваат.Синтетички единствена.Направена со трајни, полно зрно ЕКО кожа која е во можност да го издржат елементи.GORE-TEX 100% водоотпорни технологија го комбинира оптимизиран breathability и влажни временски услови заштита.E-DTS влечење систем се состои од околу 100 TPU влечење прачки фали 800 влечење агли.ЕКО ЗОНСКИ FLUIDFORM Технологија midsole со 3 различни зони нуди земјата-кршење удобност, стабилност и флексибилност.Отстранлив, перат, open-cell Ortho Lite insole за долгорочна амортизирање и подобрени breathability.Боа се Вклопуваат Систем обезбедува безбедна одговара дека може да се прилагоди со едноставна промена на dial и овозможува лесно и исклучување.Мешање на предметот перформанси со off-се разбира, стил, водоотпорен ЕКО ГОЛФ S-ТРИ БОА обезбедува премија удобност од tee кутија до клуб и надвор од неа.Оваа мажите е хибрид golf shoe е зајакната со E-DTS® outsole и GORE-TEX Технологија за одлична влечење и влажни временски услови заштита.Најновите ЕКО ЗОНСКИ FLUIDFORM™ единствена иновации се фокусира на три различни области за да се нудат сигурен удобност, стабилност и флексибилност.Згора на тоа, Boa® се Вклопи во Системот ви овозможува да ја прилагодите на нив со леснотија за повеќе сит се вклопуваат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи