.

.

Мачка се Подигнат и Поводник - Рефлективен Мрежа Мачка Вест за Одење на Отворено - Бегство Доказ Маче Куче Вест Темперамент -Удобност Одговара, Лесен, Лесно Контрола

Мачка се Подигнат и Поводник - Рефлективен Мрежа Мачка Вест за Одење на Отворено - Бегство Доказ Маче Куче Вест Темперамент

DEN 0.00

Износот
Залиха

Големина Информации : Кат темперамент и поводник сет дизајниран за мачки одење на отворено.Пакет содржи : 1x маче вест,1x 5 FT поводник.Без да се грижиш за губење кога ќе излезе со вашата мачка.Ве молиме погледнете го големина информации пред да купите.XS[вратот : 11"-11.8",градите : 12.5"-14.1"] S[вратот : 11.8"-12.5" градите : 14.1"-17.3"], M [вратот : 12.6"-13.4" градите : 17.3"-18.9"].Удобно да се Носат : Оваа мачка подигнат е направен со супериорен решетката ткаенина,која е мека,дише и лесен.На вест-стил на дизајн може да се спречи гушење или вратот вирус.Погоден за секојдневна одење, џогирање, обука, и било отворено recreations.Нема Бегање Повторно : На прилагодливи мачка вест имаат рака брзи предвремени клип, двојно stitched околу засилен сидро кука, 2 здрав Д-Прстен за поводник прилог.На прилагодливи ремени околу подигнат ќе ви овозможи брзо да се прилагодите на вест да вашата мачка е мала рамка, така што тој/таа нема да се лизга надвор лесно, па дури и да се изгуби за време на отворено авантури.Рефлексивни Во текот на Ноќта : На 360° рефлексивни ленти околу ќе го задржи вашето kitty секогаш видлив во темно средини.Ја подобрува безбедноста кога вие со вашето домашно милениче одење во текот на ноќта.Лесно да се носат темперамент,само чекор во тоа,затворете ја тока,и да си одат.Предлог : Мачките обично не се многу брзи за да ги прифатат новите работи, па ве молиме да се обиде да се запознаат со мачка со нашите миленичиња се подигнат пред да ја користите, на пример, обидете се да ги споделите со мачката спие со темперамент.Големина Информации : XS вратот : 11inch-11.8 инчен, градите : 12.5 инчен-14.1 инчен S вратот : 11.8 инчен-12.5 инчен, градите : 14.1 инчен-17.3 инчен М вратот : 12.6 инчен-13.4 инчен, градите : 17.3 инчен-18.9 инчен ве Молиме да се измери големината на вашето домашно милениче пред купување и да се избере правилната големина за купување.Функција : Дише mesh ткаенини Рефлексивни во ноќта Метал D прстен Безбедност Тока Чекор во Дизајнот Прилагодливи ремени Velcor& Тока Затворени Топло Совети : 1. Ве молиме мерка на вашето домашно милениче внимателно и да се однесуваат на големината на табелата пред да нарачате. 2. Го подигнат треба да биде сит, но не премногу тесни.Како општо правило, треба да бидат во можност да ги собере прст или две ( но не повеќе од тоа) под темперамент. 3. Ако сте меѓу големини, одат за поголема големина ако вашата мачка е се уште расте, или помали ако мислите дека тие се целосно расте.Најдобра Услуга на Клиентите : Ако сте заинтересирани во оваа мачка темперамент, Не Двоумете се да Додадете со Автомобил Сега!Било прашање што се случи, само да не контактирате во секое време, ние ќе го понуди најдоброто решение која се направи сте задоволни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи