.

.

Мачка се Подигнат и Поводник Сет за Одење Избега Доказ - Рефлективен Прилагодливи Велур& Mesh Ткаенини Мачка Вест за Пет Маче Куче Зајакот Жолта Сино, Црвено Светло Си

Мачка се Подигнат и Поводник Сет за Одење Избега Доказ - Рефлективен Прилагодливи Велур& Mesh Ткаенини Мачка Вест за Пет

DEN 0.00

Износот
Залиха

Голем Велкро Дизајн : повеќе удобен и удобно да се носат。 Најлон Поводник вклучени,На должина : околу 51in(130cm).Едноставен и Лесно да се Носат : На вест дизајн го прави ова домашно милениче се подигнат лесно да се вклучи и исклучи.И прилагодливи рака создава Совршено се Вклопуваат за вашиот кити со некои соба на раст.Избега Доказ : Оваа прилагодливи подигнат карактеристики 2 прилагодување ремени кои им овозможуваат на само-право одговара за вашиот флексибилни мачка.Двете страни имаат здрав Лепенка за повеќе обезбедени затворање - никогаш не се грижите за вашата мачка да не се изгубат во текот на отворено авантури.Висок Квалитет на Сива Хедер Ткаенини : која може ефикасно да се спречи повреди, даваат дополнителна удобност и заштита.Издржливи и Безбедни. 30-Ден Парите Назад Гаранција : Ако не сте задоволни со вашиот производ во било кој начин, ние ќе ви обезбедиме со целосно враќање на средствата.Без прашања праша!.само топло - Бегство Доказ Подигнат со Поводник во Собата за вашите Мачки затворен мачка може да храбро се истражуваат отворено светот, со максимална удобност и безбедност.Поставување на искористување на вашата мачка не е само идеални за прошетка, да се применат, или се случува на едно патување, но тоа е, исто така одлична идеја секој пат кога ќе се земе вашата чувствителни дете да непозната место.Го подигнат е направен од премиум домашно милениче-безбедно материјали, па вашата мачка ќе носат за тоа како шампион.Сите функции се смислено наменета за безбедна и удобно носење искуство.Ако ова е 1-време за бебето да носи подигнат, тоа е многу важно да се почне нежно.Мачките се внимателни по природа, тие треба време да се прифатат новите работи како дел од нивната територија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи