.

.

10PCS Бебе Headbands Девојки Hairbands Лак Headbands Ластичиња за Бебе Девојки Новородено Бебе Години Деца

10PCS Бебе Headbands Девојки Hairbands Лак Headbands Ластичиња за Бебе Девојки Новородено Бебе Години Деца

DEN 215.76

Износот
Залиха

【РАЗЛИЧНИ СТИЛОВИ】Ова доаѓа во собата на десет лакови headbands со различни стилови за да одговара на било облека.Секој headband може да додадете еден допир на боја на бебето форма и да ги даде своите лични талент и стил. 【МЕК ПАМУЧЕН МАТЕРИЈАЛ】Нашите бебешките headbands се направени од мека и чиста памук, што ги прави неверојатно удобни за бебето.Без лизгање низ вашето бебе главата или напуштање на било црвено марки. 【ЕЛАСТИЧНА HEADBANDS】дијаметар на бебе девојка headbands е 3 инчи.Тие се еластичен и во форма како што ќе расте со вашето дете.Тие се вклопуваат новороденчињата удобно и ќе се водат доволно што дури и возрасните потенцијално би можеле да ги носи!. 【ПОГОДЕН OCCATIONS】Ова бебе headbands за бебе девојки се погодни за сите прилики како симпатична лак додава само доволно стил како роденден партии, фото студио, семејството photoshoots, Божиќ, итн. 【СОВРШЕН ПОДАРОК СЕТ】 Нашето бебе девојка turban headband поставите доаѓа во убаво пакување, што го прави совршен подарок.Тоа е исто така лесно да се продавница. 10 КОМПЈУТЕРИ Бебе Девојка Headbands Со Различни Стилови на Лакови.Тоа не е невообичаено за новороденчињата да имаат малку да не коса во првите неколку месеци, Па бебето headbands не само freaking симпатична, но, исто така, да ги даде своите лични талент и стил.На headband, исто така, го прави вашиот дом пука камера-подготвени во еден чекор.Тоа содржи повеќе стилови во еден пакет, вие сте сигурни да се најде совршен headband за појавување на дневна облека.Секој од бебето headbands е внимателно дизајнирана и висок квалитет на рачно изработени, само за да обезбеди вас и вашето бебе со слатки и безбедно коса додатоци и да ја напушти најдобрите спомени за вас и вашето семејство.Овие симпатична бебе headbands ќе биде вашиот најдобар избор.Ние сериозно се надеваме дека нашето бебе headbands може да расте со вашите деца. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~.Топло Совети : . - Миење на бебето headbands со топла вода и нека се исуши природно во сонцето.Ние не препорачуваме употреба на машини за перење и фенови. - Бебето headbands се рачно изработени.Може да постојат разлики помеѓу актуелната производ и на слика.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи