.

.

Безбедносната Камера Систем 12Pcs видео надзор Камера Полнење 2Mp H. 265 Надворешен Надзор, Комплет 1080P Ir Безбедносна Камера за Видео Надзор и Систем 16Ch Dvr Колекции-Black_4T

Безбедносната Камера Систем 12Pcs видео надзор Камера Полнење 2Mp H. 265 Надворешен Надзор, Комплет 1080P Ir Безбедносна

DEN 0.00

Износот
Залиха

【16 CH 1080 P HD-TVI DVR / 12pcs 1080 P Водоотпорна камера】 - Се остри и јасни слика денот или ноќта со камерата е автоматски IR-намалување на филтер.До 65ft ноќ визија.Видео надзор и систем нуди повеќе интелигентни мерки на заштита.Кога некој објект паузи во, системот автоматски ќе ги сними и да ви прати порака за предупредување порака.Smart известувања со слика ќе биде наметнува на вашиот smartphone преку Стан.Можете исто така да поставите откривање зона на вашиот DVR за да се минимизира лажни аларми.DVR Колекции Донесува напредни H. 265 видео компресија, се намалува за 50% големина на фајл, и се одржува со ист квалитет како Х. 264. дом или бизнис секаде каде што има интернет конекција.Бесплатен стан за live view & репродукција на паметни уреди со Wi Fi или 2 G / 3 G / 4 G насекаде, во секое време.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи