.

.

SOONHUA Врата се Справи со Аларм – 120dB Вратата, Аларм за Домашна Безбедност – Вибрации-Предизвикани Безбедност Аларм се Огласува кога Вратата Knob е Трогнат од Надвор,П

SOONHUA Врата се Справи со Аларм – 120dB Вратата, Аларм за Домашна Безбедност – Вибрации-Предизвикани Безбедност Аларм

DEN 0.00

Износот
Залиха

120d B супер висока алармот ѕвони плаши крадци далеку, посигурни во употреба.Лесно операција, едноставна едно-копче се префрлите на контрола врата/аларм, двоен режим да може да се одбрани.За да остане во хотелот, можете да го инсталирате овој аларм на вратата и прозорецот, тоа ќе ве заштити, при одјавувањето, да ги преземе аларм со вас за следната употреба.Со овој аларм што се инсталирани во вашиот дом, канцеларија, фабрика, кога вратите и прозорците се отворени од страна на децата или кражба, тоа ќе аларм можете да проверите за безбедност.Не бара посебни жица.Само висат на внатрешноста на вратата knob, отворете го вклучите, пирсинг алармот ќе се плашиш исклучи било несакани натрапниците, оставајќи вас и вашиот дом добро заштитени.Спецификација : Состојба : Бренд New Material : ABS plastic Color : White Power Набавка : 3 * AAA батерија (исклучено)Звук на Алармот : 120d BAlarm Режим : Индукција + Touch Installation Метод : Висат на заклучување на вратата, window Package Тежина : Околу.61g Instructions : 1. Осигурете се дека е применливо средина е стабилна, нема фактори предизвика тресење и вибрации на производи во собата.2. Инсталирајте 3*AAA батерии и dial нив да се бара аларм чувствителност (H/L/0).Општи избор на L ниво.3. Се откажам производ на врата/прозорец се справи и отворете го вклучите статичка да почне да работи.4. Алармот се огласува 120 децибели кога некој сака да се незаконски ја отвори вратата/прозорец.Пакет листа : 1 * Аларм.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи