.

.

INTSUPERMAI Комерцијални Храна Потоплите GN 1/2 Тави Countertop Bain Мари Храна Супа Потоплите Кантина Вклучена Пареа Грејач Пареа Табела Храна Steamer со Стакло Shield 5 Тенџере 110V

INTSUPERMAI Комерцијални Храна Потоплите GN 1/2 Тави Countertop Bain Мари Храна Супа Потоплите Кантина Вклучена Пареа Грејач

DEN 0.00

Износот
Залиха

Направени од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик, лесен за чистење, екстра издржливи, може да се користи како супа потоплите, затоплување, фах, пареа шпорет, храна потоплите за млеко, жито, леб, зеленчук, dumpling, пунџа, месо, совршен за ресторани, забави и така натаму.Внимателен тапа дизајн , лесно ракување и чистење, се забранува горење грејач без вода и бидете сигурни дека водата ги надминува греење елемент.чувајте храна потопло со вбризгување на вода за греење ,топлината рамномерно.Нерѓосувачки челик bain мари храна потопло со тешки калено стакло капакот на горниот дел што може да се види преку храната, ќе ви овозможи прикаже храна на било кој шалтер врвот.Едноставно се приспособат на температура на водата од страна на knob на електрична храна warmers, температурата може да се прилагоди, кога температурата се зголемува до собата, температура, системот за греење, ќе престане; кога температурата е под поставете температура, системот за греење, започнува.Секој од храна потоплите доаѓа со допрете која може да ви помогне да додадете вода или да се прелива вода надвор.Секој од стандардот bain мари база може да се промени, овие оддели се меѓусебно за многу наврати.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи