.

.

3 Садови Комерцијални Храна Потоплите, 110V 850W Вклучена Храна, Затоплување Фах Countertop Електрични Табела Steamer Нерѓосувачки Челик Тенџере Супа 30-85° Прилагодливи 6-Пан Хр?

3 Садови Комерцијални Храна Потоплите, 110V 850W Вклучена Храна, Затоплување Фах Countertop Електрични Табела Steamer Нерѓосувачки

DEN 4031.76

Износот
Залиха

【Спецификации】-Моќ : 850 W; Напон : 110 V/60 Hz; Капацитет : 7 L/1.84 Гал; Вкупната Големина : 57.5 х 38 х 27 см/ 22.6*15*10.6"; Внатре Големината на Секој Контејнер : 30×15.5×15cm/ 11.8*6.1*5.9". 【 Одличен Квалитет】-Тешки мерач тави и капаци со стандарден дизајн за лесна замена.Направени од 201 нерѓосувачки челик материјал, тоа е издржлив, безбеден и лесен за чистење. 【Прилагодлива Температура】-Прилагодлива температура се движат од 30 до 85 centigrade.Постојана контрола на температурата чува храна во пријатна како што сакаат. 【Лесен За Употреба】-На штекер дизајн го прави лесно да се пушти вода во внатрешноста на садот.Овде ние ви нудиме оваа Електрични Храна Потоплите, вклучувајќи 3 садови и капаци.И тоа е голем кујнски апарат која е широко се користат во угостителството, кафетерии, и на други места или настани со големи потреби. 【Функција】-Вода во внатрешноста може да биде ослободен од штекер лесно.Answer : ___________________________ Note : топлинската цевка не може да биде сува изгорени.Треба да додадете вода, во спротивно тоа ќе изгори надвор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи