.

.

Yivibe Рака Потоплите, Двојна Употреба Експлозија Доказ Рака Потоплите Шише 560ml за Статистика за Дома за на Отворено

Yivibe Рака Потоплите, Двојна Употреба Експлозија Доказ Рака Потоплите Шише 560ml за Статистика за Дома за на Отворено

DEN 2224.80

Износот
Залиха

[МЕК МАТЕРИЈАЛ] Избрани висок квалитет со силиконска + PA66 материјал, меки и удобни текстура, добра цврстина, издржливост и долг животен век. [ЕКСПЛОЗИЈА ДОКАЗ ДИЗАЈН] Здрав и експлозија доказ, отпорни на висок притисок на 500 КИЛОГРАМИ, нема потреба да се грижите за проширување и експлозија под висок притисок. [ВИСОКА И НИСКА ТЕМПЕРАТУРА ОТПОР] Фрижидер ладење, отпорност на ниска температура -40 ℃; може да се загрева во микробранова печка, директно загрева во микробранова печка по инјектирање ладна вода. [МАЛИ ОБЛИК] Мали димензии, мала тежина, компактен и пренослив, таписерии и симпатична, погоден за канцеларии, спални соби, отворено патување, кампување, риболов и друга прилика. [ДВОЈНА УПОТРЕБА ЗА ЛАДНА И ТОПЛА] Оваа топла вода торба може да се користи за греење во зима, студени облоги на ниски температури, научни и ладење, итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи