.

.

HAIQAPD Добредојдовте Знак и за Домашна Декорација. Земјата црвен Камион Декорација со 12 Меѓусебно Празник Икони, Погоден за Пролет, Велигден, Есен Жетвата, ноќта на Ве

HAIQAPD Добредојдовте Знак и за Домашна Декорација. Земјата црвен Камион Декорација со 12 Меѓусебно Празник Икони, Погоден

DEN 719.76

Износот
Залиха

Пакет содржина : ќе добиете 1 сезонски добредојдовте виси знак, нејзината големина е околу 11.8 x 7.8 инчи/30 x 20 см; и овој пакет исто така вклучува 12 сезонски додатоци, која може да се замени со различни манифестации и различни сезони.Празник елементи : сет содржи 12 празник декорација додатоци, вклучувајќи ги и тикви, ѕвезди, snowmen, јавор лисја, Новогодишни елки, итн., погодни за поздрав на одмор или дури и еден нов ден.Издржлив материјал : Заменлив Градина Камион Удел во Собата е направен од квалитетно дрво, што е издржлив и лесен, убаво подарок за вашите пријатели, семејство, училиште, итн. [Широка употреба] Оваа група на меѓусебно фарма стил сезонски празник добредојдовте знаци ќе биде најдобар избор за украсување на вашата врата, ѕид или на влезот.Оваа сезона доаѓа стандард со 12 прибор, погоден за секоја сезона, но исто така и за повеќето фестивали, како што се Велигден, Денот на Вљубените, Свети Патрик Ден и ноќта на Вештерките.Убави украси : добредојдовте знак со рустик боја, тоа погодна за секој farmhouse врати, и, исто така, се применува за кафулиња, ресторани, канцелариски и дури и во училница.повеќе избори за вас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи