.

.

Дрво Забниот камен Ѕид Виси Знак за Кујна Бања Стари Чизми Запад Каубојска Опрема влезната Врата Добредојдовте Знак,Смешни Ѕид Pediments за Спалната соба, Ѕид Уметност

Дрво Забниот камен Ѕид Виси Знак за Кујна Бања Стари Чизми Запад Каубојска Опрема влезната Врата Добредојдовте Знак,Смешни

DEN 0.00

Износот
Залиха

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА ЗА ВАШИОТ ДОМ БАЊА/КУЈНСКИ ЅИД : 8"Lx4"W,лесни дрво виси знак,еко-пријателски и не-токсични,не е лесно да попуштат и згаснат,трајни,отпорни на дамки,wipeable.ВИСОКА ПРЕЦИЗНОСТ ПЕЧАТЕЊЕ ЅИД ЗНАК : Еден-двострано печатени шема,HD печатење обновува слики вистински бои,живописни бои,впечатлив,погоден за виси на пред тремот,пред вратата,entryway,градина,двор,под поштенско сандаче,итн надворешна места.ЗНАЦИ ЅИД ОРКЕСТАРОТ : Симпатична ѕид знак декорација,совршена како за денот на Благодарноста,ноќта на Вештерките,Божиќ,итн празник украси,без разлика дали виси во кујна,дневна соба,купатило,момчиња соба,девојки соба,студија,игра соба,канцеларија,итн,може да го зголеми празник атмосфера.ШИРОКО се КОРИСТИ : Селски дрво ѕид знак погоден за различни места,како вол декоративни hangings,вклучувајќи кафе,расадник,farmhouses,училници,хотели,туристички атракции,итн,може да се привлечат луѓето внимание,или како врата знаци, добредојдовте знаци, потсетник знаци.ЛЕСНО ДА се ОТКАЖАМ : Без инсталација и демонтажа,ѕид-монтирани,со природни јута јаже,лесен и лесно да се откажам.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи