.

.

Детелина Needlecraft Меѓусебно Кабелот 24 Инчи Пакет со 1 Artsiga Занаети Бод Носителот 3646

Детелина Needlecraft Меѓусебно Кабелот 24 Инчи Пакет со 1 Artsiga Занаети Бод Носителот 3646

DEN 278.64

Износот
Залиха

Пакетот вклучува 1 Детелина Меѓусебно Мозок-24 Инчи со 1 Artsiga Занаети Бод Носителот 3646. Секој Artsiga Занаети бод држачот е изработен од алуминиум и мерки околу 3,5 инчи долго.Мазна кабли кои не одвратна; папочната врвка е за користење со Детелина Бамбус Меѓусебно Кружни Игли за Плетење Takumi.Направени од Најлон и не ' Рѓосувачки Челик.Овој 8 - 1/4x3-1/4 инчи пакетот содржи еден заменлив кабелот.Големина : Објект-#3646-24-Инчи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи